Zhiyun Crane 3s İnceleme

Zhiyun Crane 3s Ürün İncelemesi

Zhiyun Crane 3s kiralamayı planlıyor ancak ürün ile ilgili detaylara hâkim olmadığınızdan dolayı çekinceler mi yaşıyorsunuz ? O halde Kamera Fabrikası olarak sizlerle profesyonel bir bakış açısı ile Zhiyun Crane 3s ile ilgili bütün detayları paylaşacağız...

Kiralık Zhiyun Crane 3s ile alakalı ön plana çıkan özelliklerin en başında; taşıma kapasitesi gelir. Taşıma kapasitesi yaklaşık olara 6500 gram seviyesinde olan ürün standart bir kamerayı çok rahat bir şekilde taşıyabilir. Kamera ve lensin ortalama 1500 gr ağırlığında olduğu düşünüldüğünde neredeyse 4 kamerayı kolaylıkla taşıyabilecek güçte olması ürünü ön plana çıkarır.

Dengeli bir şekilde tutuş olanağı sağlayan ve çekim esnasında ortaya çıkan sarsıntılara engel olan ürünün Kamera Fabrikası bakış açısı ile kusursuz olduğu açıktır. Ama bu ürünün kameranızı tutma kapasitesinin çok yüksek olması çok ciddi bir noktayı ön plana çıkarır. Özellikle çok hafif kameraların bu ürün ile kullanılması mantıksız olacağı gibi kullanışsız kılar. Küçük kameralar için bir gimbal satın alacaksanız Zhiyun Crane 3s tercihi sizin için doğru olmayacaktır.

Zhiyun Crane 3s Özellikleri

Bir gimbal satın alırken beklentilerinizin çok yüksek olduğunu biliyoruz. Bu anlamda Crane 3s tutma kulpu konusunda diğer bütün gimballar gibi ayrıcalıklar sunarken takıp çıkarmalı olması gimbalun avantajlı yönü olur. Crane 3s ile klasik gimbalların aksine 45 derecelik bir bakış açısı değil 55 derecelik bir bakış açısı sunulur. Bu sayede ekrana daha hâkim bir şekilde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu özelliğin lensi uzun kameraları daha kolay kullanabilme şansı sağlarken Jimmy Jip gibi cihazlarla kullanımı da olanaklı kılar.

Crane 3s ile alakalı önemli özelliklerden bir tanesi de hiç şüphesiz güç performansı ile alakalıdır. Normal standartlarda 12 saate varan güç imkanları ile sizlere kolay bir kullanım sunan gimballun daha yüksek güçteki motorlarla kullanıldığında hızlı bir şekilde tükendiğini ifade edebiliriz. Ancak ekstra güç girişleri hızlı tükenme konusunu ortadan kaldırdığı gibi 18 saate ulaşan kullanıma imkan tanır.

Kamera Fabrikası Kiralık Gimbal Avantajları

Kamera Fabrikası olarak kiralık gimbal ve tüm diğer film ekipmanları kiralama taleplerinizi maksimum verimlilik ile karşılıyoruz. Gimbal kullanamayacağınızı veya daha etkin sonuç elde etmek adınaprofesyonel bir ekipten yararlanmanız gerektiğini düşünüyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Film ekipmanları kiralayarak çekim gerçekleştirmek, teklif ve bilgi almak için bizlerle 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz ya da whatasapp hattımız aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.