Blackmagic Pocket 6k Kamera İnceleme

Kiralık Blackmagic Pocket 6k Kamera İnceleme

Blackmagic Design'ın sinema endüstrisi için geliştirdiği, her yere taşınabilir Blackmagic Pocket 6K Kamerayı Kamera Fabrikası olarak sizler için inceledik. Kiralamadan önce mutlaka bir göz atmanız gereken Kiralık Blackmagic Pocket 6k Kamera İnceleme yazımızı inceledikten sonra eşsiz bir kullanıcı deneyimi ve ürünü test etmek için Kiralama Asistanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Şimdi gelin hep birlikte 6k kalitesinde çekim yapan bu harika kameranın teknik özellikleri neler bir göz atalım!

Sinematik Çekim Özelliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blackmagic Pocket 6k Kamera pek çok birey tarafından tercih edilen oldukça performanslı bir kamera olsa da bireyler bu kamerayı kiralamadan evvel teknik detaylarına daha çok hâkim olmak isterler. Bu anlamda sizlere sunabileceğimiz ilk ve en iyi özelikle sinematik çekim özelliği olur. Farklı çekimler gerçekleştirirken en başarılı görüntünün elde edilmesine yardımcı olan bu kamera ile sürekli kamera değiştirmek zorunda kalmazsınız. İster bir düğün çekimi yapın ister bir belgesel çekin, Blackmagic Pocket 6k Kamera ile elde edeceğiniz görüntünün kusursuz olacağından şüpheniz olmasın! Şu ana kadar anlattığımız özellikleri göz doldurucu olan bu eşsiz kamera ve diğer kameralar kiralama asistanlarımızla iletişime geçerek yakından inceleyebilirsiniz. Kiralık Kamera kategorimizde yer alan diğer ürünler ve kiralık lens seçeneklerimizi incelemenizi de ayrıca tavsiye ediyoruz.

Ergonomik Tasarım

Kameranın sadece görsellik sunmasını beklemiyorsunuz elbette, değil mi? Bir kamerayı kamera yapan özellikler arasında hiç şüphesiz ergonomisinin de ön planda olduğunu vurgulamak gerekiyor. Blackmagic Pocket 6k Kamera çok fonksiyonlu tutma yeri sayesinde elinizi oynatmadan pek çok işlemi gerçekleştirmenize imkân tanıyor. Üstelik kontrollerde sağlanan geniş seçenekler ile menüler arasında gezinip durmaktansa bir saniyede işlemi gerçekleştirerek çekime devam edebiliyorsunuz. Butonların iyi bir şekilde yerleştirilmiş olması kameranın neden çok tercih edildiğini kanıtlamaya yetiyor.

Yüksek Çözünürlük

Adından da anlaşılabileceği üzere Blackmagic Pocket 6k Kamera; 6k çekim yapabilen oldukça teknolojik bir üründür. Super 35 sensörün yanı sıra anamorfik mercekleri ve sığ alan derinliği sayesinde çekim yapma ayrıcalıklarını fazlası ile yaşamanızı sağlar. Tam çözünürlükte 60 fps ile çekim yapmaya olanak sağlarken sensör alanı düşürülmüş moda alındığında 120 fps seviyesini görür.

Mercek Uyumluluğu

Kiralık Blackmagic Pocket 6k Kamera hizmetinden yararlandığınızda elinizdeki mercekleri kullanamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu konuda yanıldığınızı ifade edebiliriz. EF mercek yuvası içeren bu model DSLR, URSA Mini Pro ve Blackmagic Cinema Camera merceklerini kullanmanıza olanak sağlar. Kameralarda çok nadiren görülen bu özellik hem elinizdeki mercekleri kullanabilmenizi sağlar hem de kiralama konusunda avantajlarınızı zirveye çıkarır.

HDR Çekim ile Olağanüstü Görsellik

HDR özelliği yüksek çözünürlük ve görsel kalite elde etmek isteyen hemen herkesin talep ettiği bir şeydir. Televizyon teknolojilerini şekillendiren HDR Blackmagic Pocket 6k Kamera ile de farklı bir deneyim yaşanmasına olanak sağlıyor. İç mekan çekimlerinde özellikle pencereden yansıyan ışığın neden olduğu görüntü kayıplarını olabildiğince minimize eden bu kamera kusursuzluğu bir adım daha yaklaşmanıza imkan sağlıyor.

Düşük Işıkta Yüksek Performans

Bir kameradan beklenen bütün özellikleri yansıtan Blackmagic Pocket 6k Kamera düşük ışıkta yüksek performans sunan çekimler sayesinde kusursuzluğu ayaklarınıza seriyor. Blackmagic Pocket 6k Kamera ile kamera çekimi gerçekleştirmek için bizlerle 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz ya da whatasapp hattımız aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.