Drone Kiralama

Drone Kiralama ile Fırsatları Yakalayın

Drone kiralama sayesinde son yılların en gözde hizmetlerinden bir tanesini uygun fiyatlarla alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Kiralık drone günümüzde çekim yapmak isteyen hemen herkesin öncelikli tercihi olurken pek çok insan için bu kavram henüz yerleşmemiştir. Türkçeye havadan çekim olarak geçen drone çekimi; oldukça teknolojik bir cihaz olan ve adına drone denen ekipman sayesinde havadan çekim yapılmasını sağlar. Kamera kalitesi ve yakaladığı açılarla klasik bir çekimin çok daha fazlasını vaat eden drone çekimi insanların droneları bir ihtiyaç olarak görmesine neden olur.

Drone bir ihtiyaç olarak ortaya çıksa da çekim işini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmiyor ve yüksek çözünürlüklü bir drone için yüksek meblağlar ödeyemiyorsanız drone satın almanız çok mantıklı bir seçim olmayacaktır. Peki, bu noktada hangi hizmete başvurulmalıdır?

Drone Kiralama Avantajları

Drone kiralama hizmetleri bütçesi bir drone satın almaya yetmeyen kişi ve kurumlar veya drone çekimi yapma konusunda uzman olmayan kimseler tarafından alınabilecek bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında bir drone operatörü ile en iyi açılardan çekim gerçekleştirilirken arzu edilen başarının elde edilmesi de sağlanır. Ancak drone kiralama elbette sadece bu avantajlarla sınırlı değildir. İşte drone kiralayarak elde edeceğiniz avantajlar!

 

  • Drone satın alarak bütçenizi çok çok aşacak yatırımlar yapmak yerine oldukça uygun fiyatlarla kiralık drone hizmeti almanız finansal açıdan sizi oldukça rahatlatacaktır.
  • Drone kiraladığınızda bazen drone operatörü ile de anlaşmak durumunda kalırsınız. Böylesi durumlarda daha kaliteli hizmet ve arzu edilen çekimin elde edilmesi güvence altına alınır.
  • Drone çekimi konusunda uzman değilseniz en basit çekimleri bile saatler harcayarak gerçekleştirmek durumunda kalabilirsiniz. Ancak kiralık drone hizmetlerinde drone operatörü minimum sürede maksimum faydayı elde etmenizi sağlar.
  • Farklı zamanlarda ortaya çıkan drone ihtiyaçlarınızda kullanılacak drone kalitesi ve çözünürlüğünün de farklı olmasını isteyebilirsiniz. Drone kiralama sayesinde dilediğiniz ekipmanı kiralayarak hizmet alma şansınız varken drone satın aldığınızda bu konuda çok özgür davranamayabilirsiniz.
  • Havadan çekim yapmak oldukça basit bir işlem olarak algılansa da hava koşulları, çekim açıları ve çekim yapılan yükseklik ciddi derecede önemlidir. Drone kiralama ile profesyonel destek alabilirken diğer durumlarda kalitesiz çekim yapmanız söz konusu olabilir.

Nasıl Drone Kiralarım?

Drone sizin için olmazsa olmaz bir noktadaysa ve blog yazımızı okuduktan sonra bir drone satın almaktan ziyade kiralık drone hizmetine başvurmak istiyorsanız Kamera Fabrikası olarak sizleri her konuda destekliyoruz. Geniş ürün seçeneklerimizle ihtiyacınıza en uygun drone seçimini yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Drone belirleme işleminin ardından kiralık drone hizmetleri kapsamında tarihlerin uygunluğunu belirliyoruz. Talep ettiğiniz ekipman talebiniz olan tarihlerde müsaitse ödeme şartları ve ücretler konusunda anlaşma sağlanarak hizmetin sunulması sağlanır. Kiraladığınız drone tamamen çalışır vaziyette, güncellemeleri gerçekleştirilmiş ve herhangi bir problem olmadan sizlere teslim edilir.

Kiralık drone hizmetlerinden faydalanırken 1 günlük, 3 günlük ve 1 haftalık drone kiralama seçenekleri olduğunu göreceksiniz. Bu seçeneklerin dışında tarih uygunluğuna göre daha uzun sürelerle drone da kiralayabilirsiniz. Üstelik daha uzun kiralama hizmetlerinden faydalanarak ödeyeceğiniz kiralama ücretinde de avantaj yakalayabileceğinizi unutmamalısınız.