Rejili Prodüksiyon Hizmeti

Rejili Prodüksiyon Hizmeti Nedir?

Rejili prodüksiyon hizmeti toplantı, kongre, seminer ya da diğer organizasyonlar için çoklu kamera ve reji sistemi kullanılarak yapılan organizasyonlara denir. Rejili prodüksiyon hizmetlerinde; çoklu kamera ihtiyacı olan organizasyonlarda kameraların bağlı bulunduğu sistemin yönetilir ve farklı kamera görüntülerinden yararlanılarak yayın yapılır. Kurum ya da markanızı temsil edecek tüm organizasyonların, kurum ve marka değerinizi yansıtacak şekilde profesyonel bir şekilde düzenlenmesi büyük önem taşımaktadır. Bu noktada profesyonel bir rejili prodüksiyon hizmetin almanız organizasyonunuzun profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için birincil öneme sahiptir.

Prodüksiyon Hizmetinde Profesyonel Destek

Organizasyonlarınızda gereken çok kameralı ve rejili prodüksiyon hizmetleri için güçlü sektör deneyimimiz ile Kamera Fabrikası olarak her zaman en iyi hizmeti vermeye hazırız. Rejili prodüksiyon hizmetlerinde gerekli olan teknik altyapıya ve sektör deneyimine sahip ekibimiz ile organizasyonlarınızın profesyonelce yürütülmesini sağlarız.

Kamera Fabrikası olarak; toplantı, seminer, kongre, açılış, davet ya da gösterilerinizde çok kameralı reji hizmeti sunarız. Çoklu kamera gerektiren ve ayrıca reji sistemlerinde gerekli olabilecek diğer Steadycam, Jimmy –jib ve Şaryo gibi donanımlara da sahip altyapımız ile verdiğimiz rejili prodüksiyon hizmetleri ile sektörde öncü bir konumdayız. Organizasyonlarınızdaki her detayın yakalanabileceği ve her anın ölümsüzleştirilebileceği çok kameralı ve rejili prodüksiyon hizmetlerimiz ile hiçbir anı kaçırmamış olacak ve kusursuz bir organizasyonun keyfini süreceksiniz.

Rejili Prodüksiyon Hizmeti