Aksesuarlar

Atomos Sumo 19
Atomos Sumo 19
Günlük 900 ₺
3 Günlük 2,300 ₺
Haftalık 4,400 ₺
Swit FLOW2000 TX+2RX SDI & HDMI System - Twin Receiver Kit
Swit FLOW2000 TX+2RX SDI & HDMI System - Twin Receiver Kit
Günlük 1,500 ₺
3 Günlük 3,600 ₺
Haftalık 7,350 ₺
Hollyland Mars 400S Pro SDI-HDMI Wireless Video Aktarım Cihazı
Hollyland Mars 400S Pro SDI-HDMI Wireless Video Aktarım Cihazı
Günlük 700 ₺
3 Günlük 1,800 ₺
Haftalık 3,500 ₺
Arri Hi-5 Remote Focus
Arri Hi-5 Remote Focus
Günlük 2,000 ₺
3 Günlük 4,800 ₺
Haftalık 9,800 ₺
Kiralık Tilta Nucleus-M Follow Focus Sistem
Kiralık Tilta Nucleus-M Follow Focus Sistem
Günlük 750 ₺
3 Günlük 1,800 ₺
Haftalık 3,670 ₺
Kiralık Prompter
Kiralık Prompter
Günlük 3,000 ₺
3 Günlük 7,500 ₺
Haftalık 15,000 ₺
Kiralık Atomos Sumo 19
Kiralık Atomos Sumo 19
Günlük 900 ₺
3 Günlük 2,200 ₺
Haftalık 4,400 ₺
Kiralık Bon 17 İnch Monitör
Kiralık Bon 17 İnch Monitör
Günlük 600 ₺
3 Günlük 1,600 ₺
Haftalık 3,200 ₺
Kiralık Atomos Inferno 4K Kayıtçı
Kiralık Atomos Inferno 4K Kayıtçı
Günlük 500 ₺
3 Günlük 1,000 ₺
Haftalık 1,900 ₺
Kiralık SmallHD Indie 7 Monitör
Kiralık SmallHD Indie 7 Monitör
Günlük 650 ₺
3 Günlük 1,650 ₺
Haftalık 3,250 ₺
Kiralık Small HD 702 Black 7 İnch Monitör
Kiralık Small HD 702 Black 7 İnch Monitör
Günlük 700 ₺
3 Günlük 1,700 ₺
Haftalık 3,400 ₺

 

Kiralık Aksesuar

Kiralık kamera aksesuarı ve kiralık film ekipmanları aksesuarı kategorisinde Kamera Fabrikası olarak, her tür marka ve özellikte kiralama hizmeti ve avantajlı ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Aksesuar kiralama ve film ekipmanı aksesuarı kiralama süreçlerini, sizler için karmaşık olmaktan uzaklaştırmak ve gerek bütçenize gerekse projenize uygun en doğru ekipmanı kiralamanız açısından, Kiralama Danışmaları eşliğinde yönetmekteyiz.

Kiraladığınız kamera aksesuarı, kiralık monitör ya da kiralık kayıtçı ile ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm ekipmanlarımızı, her bir kiralama öncesinde gerek performans gerek yazlım gerekse güvenlik açısından kontrol etmekte ve bakımlarını yapmaktayız.

Kamera Fabrikası olarak; dönemsel film ekipmanı aksesuar kiralama  kampanyalarımız, avantajlı ödeme seçeneklerimizle, yazılım ile yönetilen depo süreçlerimiz ve kusursuz işleyen rezervasyon sistemimizle sizlere en yüksek kalitede ve avantajlı bir reji sistemi kiralama hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. 

Kamera aksesuarı kiralama ile ilgili tüm sorularınız için kiralama danışmanımızla Whatsapp aracılığıyla iletişime geçebilir ve film ekipmanı aksesuar kiralama için teklif alabilirsiniz.

Kiralık Kamera Aksesuar Fiyatları

Görüntüleme teknolojilerinde artan kalite, çeşitlilik ve rekabet, kameraları ve elbette film ekipmanlarını her geçen gün daha da kusursuza yaklaştırırken, film ekipmanlarının  fiyatlarının da önemli ölçüde artmasına neden olmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlı film ekipmanı aksesuarı bulunsa da profesyonel ekipmanlar oldukça yüksek maliyetlidir. Bu noktada Kamera Fabrikası olarak kiralık film ekipmanı aksesuar ihtiyaçlarınızda, avantajlı ve uygun bütçeler oluşturma konusunda iddialıyız.

Kiralık monitör fiyatları her ürüne göre değişiklik gösterecek olsa da Kamera Fabrikası’nda her bütçeye uygun amatör ya da profesyonel kiralık film ekipmanı aksesuarı bulunmaktadır. İhtiyacınız olan kiralık Tilta Remote Focus, kiralık metabones ya da kiralık swit monitör olabileceği gibi belki de kiralık Atamos Inferno Kayıtçı ihtiyacınız var. İşte bu aşamada Kiralama Danışmanımız ihtiyacınıza en uygun aksesuarı önermek ve en uygun kiralık aksesuar fiyatını vermek için destek sunuyor olacak.

Kiralık Aksesuar İstanbul, Film Ekipmanları Aksesuarları

Kamera Fabrikası olarak geniş bir lokasyonda kiralık kamera, kiralık lens, kiralık film ekipmanı aksesuar hizmeti sunmaktayız. İstanbul sınırları içerisinde online kiralık aksesuar ve kiralık monitör ya da kiralık kayıtçı rezervasyonu yapabileceğiniz gibi doğrudan Kamera Fabrikası ofisimize gelerek de kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’da yer alan ofisimizde sizleri ağırlamaktan gerek aksesuar kiralama fiyatları gerekse ödeme seçenekleri gibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyarız.

Kiralık Aksesuar Ankara, Kiralık Kamera Aksesuarı

Kamera Fabrikası olarak Türkiye’nin her yerinde kiralık film ekipmanı aksesuar hizmeti vermekteyiz. Ankara Kiralık aksesuar ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimizi ve kiralık kamera aksesuar fiyatlarımızı online olarak web sitemizden inceleyebilir. Sorularınız için Kiralama Danışmanımızla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Kiralık monitör ve diğer tüm aksesuar çeşitleri için sizlere bir telefon ya da whatsapp mesajı mesafesindeyiz.