Kiralık Film Ekipmanları

başarılı prodüksiyonlara imza atmanın en avantajlı ve ekonomik yolu

kiralık film ekipmanları...

Video prodüksiyonlar ciddi yatırım gerektiren, üstelik kaliteli ekipmanlarla gerçekleştirilmesi gereken operasyonlardır. Prodüksiyon süreçlerinde hemen herkes için en iyi ekipmanlara sahip olmak en büyük arzudur. Ancak gerek bütçe gerekse de işletme hedefleri nedeniyle, şirketler için film ekipmanları satın almak çok doğru bir yatırım değildir. Günümüzde film endüstrisi için en parlak yöntem; film ekipmanları kiralamaktır...

Film Ekipmanları ihtiyaçlarında kiralamayı tercih eden firmalar,  sermayelerini diğer ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanarak, verimlilik ve karlılığın artmasına katkı sağlarlar.

Kamera, ses sistemleri, ışık ekipmanları ve daha pek çok noktada kullanabileceğiniz ekipmanların sizin için avantajlar getirmesini istiyorsanız kiralık ekipmanları tercih etmeniz çok daha doğru olur. Peki, bu avantajlar nelerdir? Buyurun inceleyelim!

 

Maliyetler
Teknolojik gelişmelerin çok ciddi seviyelerde olması, insanların film ekipmanları satın alma noktasında zaman zaman tereddüt yaşamalarına neden olur. Zira her geçen gün yeni bir teknolojinin ortaya çıkması, hem binlerce lira ödenerek satın alınan ekipmanları süreç içerisinde yenileme ve bakım gibi maliyetlerini ortaya çıkarırı ve zaten çok kısa süre sonra bir yenisi çıkarak satın aldığınız o pahalı ürünün eski bir versiyona dönüşmesine neden olur. Siz de ileri kiralık film ekipmanları ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız kesinlikle bu avantajı göz önünde bulundurmalısınız.
Teknoloji
Kiralık film ekipmanları noktasında tercihlerinizi şekillendirirken teknolojik ekipmanlardan yararlanma konusunu değerlendirmelisiniz. Bir ekipman satın aldığınızda söz konusu ekipmanı değiştirmeniz çok muhtemel olmaz. Çünkü yatırımın geri dönüşü olmadan başka bir yatırıma girişmek hem finansal açıdan karlı hem de sürdürülebilir değildir. Bu durumda kiralık film ekipmanları tercihinde bulunarak sürekli olarak teknolojik cihazları kullanabilir ve diğer aksesuarları da test etme şansına sahip olabilirsiniz. Kiralık ekipman demek, sürekli yeni teknoloji demektir.
Bakım & Onarım
Ekipman satın almanın en büyük dezavantajlarından bir tanesi de hiç şüphesiz ki; o ekipmanın koşulsuz olarak ihtiyaç duyduğu bakım ve onarımıyla ilgili harcamalardır. Bu ileri teknoloji ekipmanlara sistemli olarak bakım yapılmalı, verimli kullanmak için güncellemeleri yapılmalıdır. Aksi takdirde düşük performans sorunları olasıdır. Ekipman kiralama noktasında bakım ve onarım ücretlerine katlanmayacağınız gibi tek giderin kiralama ücreti olacağını vurgulamak şarttır. Bu nedenle siz de kiralık ekipmanlardan yararlanmalısınız
 

FİLM EKİPMANI KİRALARKEN SADECE EKİPMAN ODAKLI DEĞİL, AYNI ZAMANDA İŞ BİRLİĞİ YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ FİRMA ODAKLI DA DÜŞÜNMENIZ GEREKİR.

Kamera Fabrikası olarak bu anlamda kiralık film ekipmanları konusunda, sunduğumuz ürün çeşitliliğiyle, kaliteli prodüksiyonlara imza atmanıza katkı sağlamayı hedefliyoruz. Sistemli olarak geliştirdiğimiz çalışma sistemimizle, iş yükünüzü minumuma indirmek ve operasyonel verimlilik kazandırmayı amaçlıyoruz. 

Kamera Fabrikası olarak, uzun yıllardır edindiğimiz sektör tecrübesi ve sektöre değer katma anlayışımızı bir arada değerlendirerek bizleri tercih ettiğinizde çok daha karlı bir kiralama süreci yaşamanız önceliğimizdir. Üstelik kiralık film ekipmanları konusunda sunduğumuz alternatif hizmetler ile video prodüksiyon süreçlerinizi kolaylaştırıyoruz. Kiralık film ekipmanlarını kullanacak olan tecrübeli bir teknik ekip ihtiyacınız söz konusu olduğunda ya da Tanıtım Filmi ihtiyaçlarınızda lütfen Kiralama Asistanlarımızı bu konuda bilgilendiriniz. O projeyle ilgili en doğru ekip ve ekipmanın temini konusunda sizleri yönlendirmekten de memnuniyet duyacağız.  

 
 
 
 

KİRALIK FİLM EKİPMANLARI KATEGORİLERİMİZ NELERDİR?