İnternetten Canlı Yayın

Günümüzde video hala "içerik pazarlaması"nın zirvesinde!     Ancak videodan çok daha iyi olan tek şey ise canlı video...

İnternetten canlı yayın, içinde bulunduğumuz süreçte, izleyici ve katılımcılarla etkin bir iletişim kurmanın en etkili araçlarından biri… Üstelik dijital pazarlamanın diğer metotlarından da çok daha fonksiyonel bir araç.
Amatör amaçlı bir internet canlı yayını için belki bir ajansla çalışmaya gerek olmayabilir. Ancak söz konusu markaların prestiji ve pazarlama hedefleri olduğunda, canlı yayınlar ile ilgili profesyonel bir destek almaları gerekmektedir.
BİLGİ AL

İnternet canlı yayın süresince, canlı olarak görüntüyü yüksek prodüksiyon kalitesiyle binlerce kişiye ulaştırmak, oldukça komplike bir operasyondur. Bu nedenle kesinlikle internet canlı yayını konusunda uzman bir ajans ile çalışmak gerekmektedir.


Peki internet canlı yayınları sırasında hangi detaylar önem arz eder ve Kamera Fabrikası İnternet Canlı Yayın ekibi olarak biz nasıl çözüm üretiyoruz?

 

Keşif
Öncelikle yayın ile ilgili bir keşif çalışması gerçekleştiriyoruz. Yayının yapılacağı mekanı inceliyor, internet bağlantınızı test ediyor, yayının yapılacağı sosyal medya hesaplarını belirliyor, ışık ihtiyaçlarını ölçümlüyor ve keşif sonucunda projenize uygun en doğru ekipmanları belirliyoruz. Keşif notlarımıza göre olası risk faktörlerini değerlendiriyor ve yayın süresince yaşanması muhtemel riskleri minimize etmek için yayın esnasında mutlaka yedek ekipman da bulunduruyoruz.
Ekipman 
Özellikle kurumsal firmaların gerçekleştirdiği internet canlı yayınları profesyonel kategorideki ekipmanlarla yapılmalıdır. Kamera Fabrikası ekibi olarak internet canlı yayınlarımızda profesyonel ve ileri teknoloji yayın ekipmanları kullanıyoruz. Düşük ışık şartlarında yapılan yayınlar izleyicilere düşük kalitede ulaşır ve ayrıca izleyicileriniz internet canlı yayın süresince iyi bir ses duymayı da hak ediyor. Bu konuda Kamera Fabrikası ekibi olarak en iyisini sunmak için hazırlıklıyız.
Ekip
En ileri ve yüksek teknoloji ekipman bile her zaman hedeflnen en başarılı sonucu vermeyebilir. İnternet canlı yayın için kullandığı ekipmanı iyi tanıyan, çok sayıda ve sıklıkla internet canlı yayını yapmış ekipler projenizin kalitesini arttırmanın ve başarılı bir yayının yanı sıra, yayın günü yaşayacağınız olası stresin minimuma inmesinde size yardımcı olacaktır. Kamera Fabrikası olarak yüzlerce saat canlı yayın gerçekleştirmiş ekibimizle yayın kalitesini en yükseklerde tutmayı hedefliyoruz.

KAMERA FABRİKASI İNTERNET CANLI YAYIN EKİBİ, HEDEF KİTLENİZ
NEREDEYSE SİZİ ORAYA TAŞIR.

Birden fazla platformda, eş zamanlı profesyonel kalitede canlı yayın yaparak daha fazla izleyiciye ulaşmanızı sağlar.

Kamera Fabrikası İnternet Canlı Yayın Ekibi olarak; kurumunuzun, markanızın mesajını ya da hizmetinizi, müşterilerinize, hedef kitlenize ve sektörünüze en geniş ölçekte iletebileceğiniz İnternet Canlı Yayın hizmetini sizler için anahtar teslim olarak sunuyoruz.

İnternetten Canlı Yayın için gerekli ileri teknoloji ve profesyonel prodüksiyon ekipmanlarıyla sunduğumuz hizmete ek olarak, kendi markamız olan Piktora Production Agency Kreatif Ekip gücüyle internet içeriklerinizi de üretiyoruz...

Mükemmel bir internet canlı yayın hizmeti için gereken olası tüm ekipman ve deneyimli ekip Kamera Fabrikası tarafından sağlanırken, sizlere başarılı bir canlı yayının keyfini çıkarmak kalıyor...  

 
 
 
 

İNTERNET CANLI YAYIN İLE NELER YAPABİLİRİZ?

 
 • Kurumsal etkinlik yayınları
 • Kurum içi yayınlar
 • Kurum içi toplantılar
 • Konser yayınları
 • Spor etkinlikleri
 • Düzenli marka yayınları
 • Eğitim içerikli canlı yayınlar
 • Basın toplantıları
 • Medikal operasyonlar
 • Bireysel etkinlik yayınları
 • Konferanslar & Açılışlar
 • Turnuvalar & Yarışmalar
 • Sağlık içerikli yayınları
 • Açık oturumlar
 • Çekilişler

 

>