Stabilizer & Gimbal Kiralama

Kiralık Slider
Kiralık Slider
Günlük 500 ₺
3 Günlük 900 ₺
Haftalık 1,750 ₺
Kiralık Tilta Gravity 3-Axis Gimbal
Kiralık Tilta Gravity 3-Axis Gimbal
Günlük 350 ₺
3 Günlük 840 ₺
Haftalık 1,700 ₺
Kiralık Vario 5 Easyrig
Kiralık Vario 5 Easyrig
Günlük 250 ₺
3 Günlük 600 ₺
Haftalık 1,225 ₺
Kiralık Zhiyun Crane 3s Gimbal Stabilizer
Kiralık Zhiyun Crane 3s Gimbal Stabilizer
Günlük 400 ₺
3 Günlük 960 ₺
Haftalık 1,960 ₺
Kiralık Tilta TSS-01 Slider Dolly Track
Kiralık Tilta TSS-01 Slider Dolly Track
Günlük 500 ₺
3 Günlük 1,200 ₺
Haftalık 2,450 ₺
Kiralık Jimmy Jib
Kiralık Jimmy Jib
Günlük 1,200 ₺
3 Günlük 2,600 ₺
Haftalık 5,200 ₺
Kiralık Edelkrone SurfaceOne
Kiralık Edelkrone SurfaceOne
Günlük 150 ₺
3 Günlük 360 ₺
Haftalık 735 ₺
Kiralık Zhiyun Crane 2S Gimbal
Kiralık Zhiyun Crane 2S Gimbal
Günlük 300 ₺
3 Günlük 720 ₺
Haftalık 1,470 ₺
Kiralık DJI Ronin 2 Gimbal Stabilizer
Kiralık DJI Ronin 2 Gimbal Stabilizer
Günlük 500 ₺
3 Günlük 1,100 ₺
Haftalık 2,500 ₺
Kiralık DJI Ronin M 3 Axis Gimbal
Kiralık DJI Ronin M 3 Axis Gimbal
Günlük 250 ₺
3 Günlük 600 ₺
Haftalık 1,225 ₺
Kiralık Freefly Mövi M15 Gimbal Slider
Kiralık Freefly Mövi M15 Gimbal Slider
Günlük 450 ₺
3 Günlük 1,080 ₺
Haftalık 2,200 ₺
Kiralık Tilta Armor Man-2
Kiralık Tilta Armor Man-2
Günlük 300 ₺
3 Günlük 720 ₺
Haftalık 1,470 ₺

 

Kiralık Gimbal & Stabilizer

Kiralık gimbal ve kiralık stabilizer kategorisinde Kamera Fabrikası olarak, her tür marka ve özellikte kiralama hizmeti ve avantajlı ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Gimbal kiralama süreçlerinizi, sizler için karmaşık olmaktan uzaklaştırmak ve gerek bütçenize gerekse projenize uygun en doğru ekipmanı kiralamanız açısından, Kiralama Danışmaları eşliğinde yönetmekteyiz.

Kiraladığınız gimbal ya da stabilizer ile ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm ekipmanlarımızı, her bir kiralama öncesinde gerek performans gerek yazlım gerekse güvenlik açısından kontrol etmekte ve bakımlarını yapmaktayız.

Kamera Fabrikası olarak; dönemsel slider kiralama ve tripod kiralama kampanyalarımız, avantajlı ödeme seçeneklerimizle, yazılım ile yönetilen depo süreçlerimiz ve kusursuz işleyen rezervasyon sistemimizle sizlere en yüksek kalitede ve avantajlı bir gimbal kiralama hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. 

Gimbal kiralama ile ilgili tüm sorularınız için kiralama danışmanımızla Whatsapp aracılığıyla iletişime geçebilir ve gimbal kiralama için teklif alabilirsiniz.

Slider kiralama amacınız bir Tanıtım Filmi üretmekse ya da tanıtım filminizi kendiniz çekmek istiyorsanız ancak video kurgu hizmeti ihtiyacınız bulunmakta ise bu aşamada da sizlere hizmet vermekteyiz. Tanıtım filmi üretimi için gerçekleştirdiğiniz kiralamalarda Kiralama Asistanımız sizi bunu konuda bilgilendirecektir.

Kiralık Gimbal Fiyatları ve Kiralık Stabilizer Fiyatları

Görüntüleme teknolojilerinde artan kalite, çeşitlilik ve rekabet, kameraları ve elbette gimbalları her geçen gün daha da kusursuza yaklaştırırken, gimbal ve stabilizer gibi görüntüleme ekipmanlarının  fiyatlarının da önemli ölçüde artmasına neden olmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlı gimbal ve tripod bulunsa da profesyonel ekipmanlar oldukça yüksek maliyetlidir. Bu noktada Kamera Fabrikası olarak kiralık gimbal ihtiyaçlarınızda, avantajlı ve uygun bütçeler oluşturma konusunda iddialıyız.

Kiralık gimbal ve kiralık tripod fiyatları her ürüne göre değişiklik gösterecek olsa da Kamera Fabrikası’nda her bütçeye uygun amatör ya da profesyonel kiralık gimbal bulunmaktadır. İhtiyacınız olan kiralık Ronin Gimbal ya da Zhiyun Crane olabileceği gibi belki de kiralık Movi Pro Gimbal ihtiyacınız var. İşte bu aşamada Kiralama Danışmanımız ihtiyacınıza en uygun kiralık gimbalı önermek ve en uygun kiralık stabilizer ve kiralık tripod fiyatını vermek için destek sunuyor olacak.

Kiralık Gimbal İstanbul

Kamera Fabrikası olarak geniş bir lokasyonda kiralık kamera lens ve kiralık gimbal hizmeti sunmaktayız. İstanbul sınırları içerisinde online kiralık gimbal ve kiralık stabilizer rezervasyonu yapabileceğiniz gibi doğrudan Kamera Fabrikası ofisimize gelerek de kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’da yer alan ofisimizde sizleri ağırlamaktan gerek gimbal kiralama fiyatları gerekse ödeme seçenekleri gibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyarız.

Kiralık Gimbal Ankara

Kamera Fabrikası olarak Türkiye’nin her yerinde kiralık gimbal ve kiralık stabilizer hizmeti vermekteyiz. Ankara Kiralık Gimbal ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimizi ve kiralık gimbal fiyatlarımızı online olarak web sitemizden inceleyebilir. Sorularınız için Kiralama Danışmanımızla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Kiralık Ronin Gimbal ve diğer tüm diğer gimbal marka ve kiralık drone çeşitleri için sizlere bir telefon ya da whatsapp mesajı mesafesindeyiz.