Sıkça Sorulan Sorular

Ekipman kiralama hizmeti almak için öncelikle hizmet almak istediğiniz kamera ve ekipmanları belirleyerek bizi aramanız ya da mail göndermeniz gerekmektedir. Uzmanlarımızı sizleri tüm detaylar ile ilgili detaylıca bilgilendiriyor olacak. Ayrıca kiralamak istediğiniz ekipmanları merkez ofisimize gelerek deneyebilir, sözleşmenizi imzalayarak ürün ya da ürünleri teslim alabilirsiniz

Ekipman kiralama bedellerini; nakit, havale ya da kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Farklı alternatifler için 0212 211 90 33 no’lu telefonumuzdan uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Kamera Fabrikası’ndan teknik ekip hizmeti satın alabilir ya da sadece asistan kiralayarak prodüksiyonlarınızı çok daha profesyonel bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Kamera Fabrikası olarak siz değerli iş ortaklarımıza mümkün olan tüm avantajları sağlama konusunda oldukça hassasız. Kiralamak istediğiniz ekipman ile ilgili rezervasyon işlemlerini 0212 211 90 33 no’lu telefonumuzu arayarak, ürün veya ürünlerin müsaitlik durumuna göre rezerve edebilirsiniz.

Kamera Fabrikası’ndan kiralayacağınız film ekipmanları ile ilgili rezervasyon sürecinde ön ödeme yapma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Söz konusu kiralık ekipman ile ilgili bilginiz yoksa, teslimat sırasında genel hatlarıyla ekipmanın kullanımı hakkında bilgi verilmektedir. Ancak kurumumuzdan prodüksiyon ekip desteği alarak sonucu garantileyebilir ve çok daha verimli bir çalışma çıkarabilirsiniz.

Günlük, haftalık ve aylık ekipman kiralama seçeneklerinin yanı sıra 0212 211 90 33 no’lu telefonumuzdan uzmanlarımıza ulaşabilir ve anında destek alabilirsiniz.

Yeni bir sözleşme düzenlenerek ve elbette ekipmanın uygunluk durumuna göre kiralama süresi uzatılabilmektedir.

Ekipman kiralama hizmetimizin ek olarak yanı sıra kiralık kurgu setlerimizle ve montaj operatörü ile post prodüksiyon hizmeti sağlıyoruz.

Kamera Fabrikası hizmet politikası gereği önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Kiraladığınız ekipmanları çekimlerde yüksek verimle kullanabilmeniz için gerekli olan her tüm aksesuarlar sizlere verilmekle beraber, bant, kalem, kapsül mikrofon yapışkanları vb. sarf malzemeler kiralama ücretine dahil değildir.

Kurumumuzdan 7/24 telefon ve whatsapp aracılığıyla destek alabilirsiniz.

Kamera Fabrikası’nda yer alan bütün ekipmanlarımıza ait yazılımlar, üretici firmanın yayınladığı son versiyona yükseltilmiş, güncellenmiştir.