Tek Kameralı Prodüksiyon Hizmetleri

Tek kameralı prodüksiyon hizmetleri; toplantı, sunum, lansman ya da basın toplantısı gibi tek kameranın yeterli olacağı organizasyonlar için kullanılır. Tek kameradan yapılan çekim ile gerçekleştirilen tek kameralı prodüksiyon hizmetlerinde; etkinliğiniz boyunca tek kamera ile yapılan çekimler tamamlanır ve organizasyon bitiminde kayıt olarak size teslim edilir. Daha çok tek mekânda ve bir ya da iki kişinin sahnede yer alacağı etkinliklerde kullanılan tek kameralı prodüksiyon hizmetlerini ve kamera çekimini daha çok şirket sunumları, toplantıları ya da lansman ve basın toplantılarında görürüz.

Çok kameralı prodüksiyon hizmetlerinden farklı olarak birden çok kamera yerine görüntüler tek bir kamera açısı üzerinden alınır ve herhangi bir birleştirme olmadan kayıt tamamlanmış olur. Bu yüzden tek kameralı prodüksiyon hizmetlerinin kullanılacağı organizasyonlar iyi belirlenmeli ve tek bir kamera açısının yeterli olacağından emin olunmalıdır. Fazla hareket gerektirmeyen, tek mekana sahip ve bir ya da iki kişinin sahne alacağı etkinliklerde tek kameralı prodüksiyon hizmetlerinin tercih edilmesi, çekimden en yüksek verimin alınması açısından oldukça önemlidir.

Kamera Fabrikası olarak; alanının uzmanı ekibimiz, güçlü altyapımız ve köklü sektör deneyimimiz ile tek kameralı prodüksiyon hizmetleri veririz. Her zaman ön planda tuttuğumuz müşteri memnuniyeti, profesyonellik ve çözüm odaklı bakış açımız sayesinde tek kameralı prodüksiyon gerektiren organizasyonlarınız mükemmele yakın bir kalitede gerçekleşmiş olacaktır.

Kamera Çekimi