Kiralık Kameralar

Kiralık GoPro Hero 11 Black Kamera
Kiralık GoPro Hero 11 Black Kamera
Günlük 870 ₺
3 Günlük 2,160 ₺
Haftalık 4,320 ₺
Kiralık Sony A7S3 Kamera
Kiralık Sony A7S3 Kamera
Günlük 1,600 ₺
3 Günlük 3,850 ₺
Haftalık 7,850 ₺
Kiralık ARRI Alexa 35
Kiralık ARRI Alexa 35
Günlük 17,550 ₺
Kiralık GoPro Hero 12 Black
Kiralık GoPro Hero 12 Black
Günlük 800 ₺
3 Günlük 1,900 ₺
Haftalık 3,900 ₺
Kiralık Insta360 X3 Kamera
Kiralık Insta360 X3 Kamera
Günlük 550 ₺
3 Günlük 1,320 ₺
Haftalık 2,690 ₺
Kiralık Sony FX9 6K Kamera
Kiralık Sony FX9 6K Kamera
Günlük 3,105 ₺
3 Günlük 7,425 ₺
Haftalık 15,120 ₺
Kiralık Sony FX6 Kamera
Kiralık Sony FX6 Kamera
Günlük 2,500 ₺
3 Günlük 6,000 ₺
Haftalık 12,250 ₺
Kiralık Sony FX3 Kamera
Kiralık Sony FX3 Kamera
Günlük 1,700 ₺
3 Günlük 4,100 ₺
Haftalık 8,380 ₺
Blackmagic Ursa Broadcast G2 Kamera
Blackmagic Ursa Broadcast G2 Kamera
Günlük 2,700 ₺
3 Günlük 6,750 ₺
Haftalık 13,500 ₺
Kiralık Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K
Kiralık Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K
Günlük 1,620 ₺
3 Günlük 5,265 ₺
Haftalık 7,560 ₺
Kiralık Blackmagic Ursa Mini Pro 4.6K Kamera
Kiralık Blackmagic Ursa Mini Pro 4.6K Kamera
Günlük 1,350 ₺
3 Günlük 3,240 ₺
Haftalık 6,750 ₺

 

Kiralık Kamera

Kiralık kamera kategorisinde Kamera Fabrikası olarak, son teknoloji profesyonel kameralardan, amatör ya da hobi amaçlı ihtiyaçlarınıza cevap verecek kameralara kadar, her tür marka ve özellikte kiralama hizmeti ve avantajlı ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Kamera kiralama süreçlerinizi, sizler için karmaşık olmaktan uzaklaştırmak ve gerek bütçenize gerekse projenize uygun en doğru ekipmanı kiralamanız açısından, Kiralama Danışmaları eşliğinde yönetmekte ve kamera kiralamaları sürecinizde asistan desteği de sunmaktayız.

Kiraladığınız kamera ile ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm ekipmanlarımızı, her bir kiralama öncesinde gerek performans gerek yazlım gerekse güvenlik açısından kontrol etmekte ve bakımlarını yapmaktayız.

Kamera Fabrikası olarak; dönemsel kamera kiralama kampanyalarımız, kiralık kamera seti alternatiflerimiz, avantajlı ödeme seçeneklerimizle, yazılım ile yönetilen depo süreçlerimiz ve kusursuz işleyen rezervasyon sistemimizle sizlere en yüksek kalitede ve avantajlı bir kamera kiralama hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. 

Kamera kiralama ile ilgili tüm sorularınız için kiralama danışmanımızla Whatsapp aracılığıyla iletişime geçebilir ve kamera kiralama için teklif alabilirsiniz.

Kamera kiralama amacınız bir Tanıtım Filmi üretmekse ya da tanıtım filminizi kendiniz çekmek istiyorsanız ancak video kurgu desteği ihtiyacınız bulunmakta ise bu aşamada da sizlere hizmet vermekteyiz. Tanıtım filmi üretimi için gerçekleştirdiğiniz kiralamalarda Kiralama Asistanımız sizi bunu konuda bilgilendirecektir.   

Kiralık Kamera Fiyatları

Görüntüleme teknolojilerinde artan kalite, çeşitlilik ve rekabet, kameraları her geçen gün daha da kusursuza yaklaştırırken, kamera fiyatlarının da önemli ölçüde artmasına neden olmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlı kameralar bulunsa da profesyonel ekipmanlar oldukça yüksek maliyetlidir. Bu noktada Kamera Fabrikası olarak kiralık kamera ihtiyaçlarınızda, avantajlı ve uygun bütçeler oluşturma konusunda iddialıyız.

Kiralık kamera fiyatları her ürüne göre değişiklik gösterecek olsa da Kamera Fabrikası’nda her bütçeye uygun amatör ya da profesyonel kamera çekimi kiralık kamera bulunmaktadır. İhtiyacınız olan kiralık drone kamera olabileceği gibi belki de çekeceğiniz bir kısa film için ileri teknoloji bir kameraya ihtiyacınız var. İşte bu aşamada Kiralama Danışmanımız ihtiyacınıza en uygun kiralık kamerayı önermek ve en uygun kiralık kamera ve kiralık lens fiyatını vermek için destek sunuyor olacak.

Kiralık Kamera İstanbul

Kamera Fabrikası olarak geniş bir lokasyonda kiralık kamera hizmeti sunmaktayız. İstanbul sınırları içerisinde online kiralık kamera rezervasyonu yapabileceğiniz gibi doğrudan Kamera Fabrikası ofisimize gelerek de kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’da yer alan ofisimizde sizleri ağırlamaktan gerek kamera kiralama fiyatları gerekse ödeme seçenekleri gibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyarız.

Kiralık Kamera Ankara

Kamera Fabrikası olarak Türkiye’nin her yerinde kiralık kamera hizmeti vermekteyiz. Ankara Kiralık Kamera ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimizi ve kiralık kamera fiyatlarımızı online olarak web sitemizden inceleyebilir. Sorularınız için Kiralama Danışmanımızla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.