Kiralık Slider İle Maliyetlerinizi Düşürün

Slider kiralama hizmetlerinden yararlanarak çekim ve prodüksiyon süreçlerinde daha zengin açılar yakalamak ve daha başarılı sonuçlar elde etmek istemez misiniz?

Video prodüksiyonlar sadece kamera kalitesi veya lens özellikleri ile alakalı süreçler değildir. Işık, ses ve diğer yardımcı ekipmanların etkin bir şekilde kullanılması sayesinde, daha kaliteli sonuçlar elde edilirsiniz. Üstelik ekipman zenginliği, aynı zamanda sizlere prodüksiyon çalışmalarında zaman da kazandıracak önemli bir etkendir. Çekim esnasında kullanılan slider; birden fazla fonksiyonu yerine getirmesi sayesinde yönetmenler, kameramanlar ve prodüksiyon firmaları tarafından yoğun bir şekilde tercih edilir. Siz de kiralık slider ayrıcalıklarından yararlanarak hem çekim sürecinin hem de çekim kalitesinin çok daha iyi standartlarda olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Kiralık slider hizmetlerinden yararlanarak, kalite ve performansı üst seviyelere çıkarmak mümkündür. Peki, slider kiralama konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir? Buyurun hep birlikte daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Kiralık Slider ve Slider Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Slider tercih ederken sizin işinize yarayacak bir ürün tercih etmek önemli olsa da hangi özellikleri neden tercih etmeniz gerektiğini bilmeli ve buna göre hareket etmelisiniz. Slider ihtiyaçları, gerçekleştirilecek olan prodüksiyon türüne ve kullanılacak diğer ekipmanlara göre de farklılıklar gösterecektir. Örneğin eğer bir tanıtım filmi çekimi yapıyorsanız, bu çalışmaya uygun bir kiralık slider tercih etmelisiniz ya da belki klip çekimi için slider ihtiyacınız var. İşte bu aşamada klip çekimine uygun bir slider tercih ediyor olmalısınız. Bu anlamda seçiminizi yaparken, şu hususlara dikkat etmeyi ihmal etmemelisiniz.

Motorlu veya Motorsuz Slider Tercihi

Slider kiralarken karşılaşabileceğiniz en büyük soru işaretlerinden bir tanesi de motorlu mu yoksa motorsuz mu tercih etmek olur. Motor aslında işinizi oldukça kolaylaştıracak ve hareket kabiliyetinizi arttıracak bir unsurdur. Ancak motor kullanımını gerektirecek yoğunlukta slider ihtiyacı duymuyorsanız, motorlu bir tercihte bulunmanın sizler açısından gereksiz maliyetlere katlanmak olacağını ifade etmek gerekir. Bu aşamada doğru tercihi yapmak için Kamera Fabrikası Kiralama Danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Slider Boyutu

Slider kiralama hizmetinde karşınıza çıkacak bir başka soru işareti ise; hiç şüphesiz slider boyutu olacaktır. Zira bu ekipmanın boyut açısından oldukça farklı seçenekleri olduğunu söylemek gerekir. Kimi sliderlar 60 cm iken, kimileri 100 cm ve daha fazla olabilmektedir. Projenize uygun en doğru boyutlarda bir slider tercihi konusunda kiralama danışmalanlarımız sizleri bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

Düz mü Curved Slider mı?

Düz sliderlar basic sağa sola hareket etme kapasitesinde ürünler olup, televizyon teknolojisinden aşina olunan curved sliderlar ise daha çok eğimli harekete imkân sağlarlar. Burada çekim yaparken ihtiyacınıza göre bir seçim yapmak gerek çekim esnasında gerekse sonuç aşamasında önemli rol oynayacaktır. 

Slider Kiralama Fiyatları

Slider kiralarken bireylerin en çok merak ettiği konu fiyatlardır. Kamera ve kamera ekipmanları konusunda çok geniş bir tecrübesi olan ve yaptığı yatırımlar sayesinde sizlerden gelen talepleri etkin bir şekilde karşılama hedefindeki Kamera Fabrikası olarak slider kiralama fiyatları ile alakalı en avantajlı bütçeleri sunmayı hedeflemekteyiz. Yüksek meblalar ayırmadan kiralama hizmetlerinden yararlanabilirken, kalite ve performanstan ödün vermeyecek ürünlerle bir araya gelmeniz genel hedefimizdir. 

Siz de kiralık slider ya da kiralık gimbal ihtiyaçlarınız için kiralama yapmak istiyorsanız Kiralama Asistanlarımız ile whatsapp aracılığıyla hemen iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.