Sony A7S3 Kamera İnceleme

Kiralık Sony A7 S3 kamera ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Film endüstrisinin uzun yıllardır beklediği bu eşssiz kamera ile çekimlerde fark yaratabilirsiniz. 

Kamera Fabrikası olarak portföyümüze eklediğimiz kiralık Sony A7S 3 modelini sizler için inceledik... Gelin bu son 3 yılın en beklenen kamerasını beraber keşfedelim....

Sony markası, A7 SII modeli sayesinde ve bu modelin sunduğu avantajlar ile birlikte kullanıcıların pek çoğunu memnun etmeyi başarmış ve bu sayede kullanıcıların gözünde bir kamerada arzu edilen seviyeyi yakalamıştı. Bu başarıyı sürdürmek ve daha da ileriye taşımak adına yeni hayallerle yola çıkan Sony; A7 SIII modelini piyasaya sürdü. 

Pek çok kamera kullanıcısının merakla beklediği bu modeli eminiz sizler de merak ediyor ve keşfetmek istiyorsunuz. O halde gelin hep birlikte bu kamerayı ve kameranın getirdiği yenilikleri detaylarıyla Kamera Fabrikası gözünden daha yakından inceleyelim!

Sony A7 S3 ile Gelen Yenilikler

Sony; en büyük rakibi olan Canon tarafından 8K teknolojisi ile çekim yapmayı başaran bir kameranın tanıtılması ile teknolojik olarak geri kalmıştı. Sony severlerin bu teknolojiyi yakalayacak bir kamera seçeneği arzu etmesi sonrasında yapılan çalışmalarla yenilikler yakalanabildi. Peki, Sony kullanıcılarına neler sundu?

Sony A7 S3 Görüntü Kalitesi

Sony daha önceki kamera serisinde yüksek standartlar yakalamış olsa da rakiplerinin atılımlarının gerisinde kalmıştı. Yeni kamera seçeneği ile Canon EOS R5 kadar yüksek rakamlar elde edilmemiş olsa da kullanıcıların işine yarayacak bir çekim kalitesi sunuluyor. Özellikle 8K çekim konusunda Canon seçenekler sunsa da yaklaşık 4 dakikalık bir çekimden sonra Canon kamerasının ısınarak kapanması çok da başarılı bir seçenek sunmaz.

Sony A7 SIII ile ısınıp kapanma ile karşılaşmamak adına 8K seçeneğini gündeme getirmemiştir. Bu sayede yüksek değerler sunmak yerine daha işe yarar bir ürün ortaya çıkarmayı hedeflemiştir. Sony gibi dünyaca ünlü bir markanın bu hataya düşmemiş olması gerçekten de kullanıcı odaklı çözümler ürettiğini gösteriyor.

Sony A7 S3 Kamera Kalitesi

Kameraların en önemli unsurlarından bir tanesi de hiç şüphe yoktur ki; çözünürlüktür. Kiralık Sony A7 SIII Kamera, 12 MP kalitesinde kalmayı tercih ederek ISO değerlerinde bir yükseliş tercih etmiştir.

Neredeyse 50 MP kalitesinde yakalanabilecek olan bir ISO değerini yakalayarak daha temiz bir görüntü elde edebilirsiniz. Sony A7 S2 modelinin çok tercih edilmesinde önemli bir rol oynayan bu değer S3 modeli ile çok daha da yüksek bir seviyeye ulaşmaktadır.

Sony A7 S3 "Isınmama" Avantajı

4K görüntü kalitesi ile çekim yapmayı arzuluyorsanız S3 serisi size efsane bir seçenek sunar. Çünkü muadillerine göre ısınmama özelliğine sahip olması bu fotoğraf makinesinin en dikkat çeken yanı olur. Canon ve diğer dünyaca ünlü markaların ürettiği muadil ürünlerde çekim yapıldıktan çok kısa bir süre sonra ısınma problemi yaşanıyor.

Sony A7 S3 Çözünürlük Değerlendirmesi

Kameradan beklentileriniz farklı olabilmektedir ancak Sony A7 S3 bu beklentiler çeşitli olsa da arzularınızı karşılamayı başarır. 4K çözünürlüğü fazlası ile yansıtmayı başaran ve 1080p çözünürlüğe kadar çıkmayı başaran bu kamera ile siz de profesyonel çekimler yapabileceksiniz.

Sony A7 S3 Kamera Fabrikası'nda...  

Sony tarafından üretilen ve kalitesi ile dikkatleri toplayan Sony A7S3 modeli Kamera Fabrikası ayrıcalıkları ile sizleri bekliyor. Kamera satın almak yerine kamera kiralama hizmetlerinden yararlanmanıza olanak sağlayan Kamera Fabrikası olarak; daha uygun bütçelerle avantajlı çözümlere kavuşmanıza destek oluruz. Özellikle başarılı seçenekler sunarken profesyonel ekipten yararlanmanıza da yardımcı olan Kamera Fabrikası sizlerle bir telefon mesafesinde.

Sony A7 S3 Kamera ile çekim gerçekleştirmek ve çok daha fazla detayı birebir deneyimlemek için bizlerle 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz ya da whatasapp hattımız aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.