Prompter Kiralama ve Avantajları

Prompter Kiralama Avantajları Nelerdir?

Elektronik suflör olarak da bilinen prompter’dan yararlanmak adına kiralık prompter hizmetimize göz atmaya ne dersiniz?

Televizyonda saatlerce halka hitap eden bir siyasetçinin veya haber sunan spikerlerin bütün cümleleri nasıl akıllarında tuttuklarını merak etmeyen yoktur. Dakikalarca süren o uzun konuşmalarda, onlarca kelimeyi ezberlemek üstelik hatasız bir şekilde aktarmak gerçekten de imkansıza yakın bir durum. Nitekim ne haber spikerleri ne de siyasetçiler bu kelimeleri ezberlemiyor. Bunun yerine prompter teknolojisinden yararlanarak, hatasız tiratlarla karşılarındaki kitleye sorunsuz bir şekilde hitap edebiliyor.

Bu gerçeklik aynı zamanda tüm video prodüksiyonlarda da geçerlidir. Sosyal medyada ya da web sitelerinde izlediğimiz tanıtım filmi ve videolarda, kişilerin kusursuza yakın konuşmalarının arkasındaki gizli araç; kiralık prompter’dır. Siz de kitlelere hitap ederken yapacağınız konuşmanın daha etkili bir şekilde gerçekleşmesini arzuluyorsanız, prompter kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Peki, prompter kiralama konusunda dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? Her prompter sizin için yarar sağlar mı?

Prompter Nasıl Çalışır?

Prompter aslıda bilgisayar ortamında hazırlanmış olan konuşma metninin belirli bir hızda aktığı bir slayt ekranıdır. Buradan akan yazıyı kontrol etmek, boyutlarını ölçeklendirmek, akışı yavaşlatıp hızlandırmak mümkündür. Bu sayede konuşmacının rahat bir şekilde kitleye seslenmesi de mümkün olur.

Konuşmacının yavaşlayıp hızlanmasına göre dışarıdan müdahale edilerek ayarlanan prompterin teklememesi ve bozulmaması konuşmacının başarısında oldukça etkiler. Bu nedenle kiralık prompter tercih ederken kalite ve performans konusunda sizi mahcup etmeyecek bir seçim yapmanız da oldukça mühimdir.

Prompter Kiralama Çözümleri

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte değişen teknolojik cihazların prompter konusunda da büyük dönüşüme neden olduğu bilinir. Birbirinden farklı prompterların piyasaya sürülmesi ve insanların hangi ürünü tercih edeceği konusunda kafa karışıklığı yaşaması, prompter kiralama hizmetlerinde de önemli bir yoğunluğa neden olur. Kamera önü prompter veya konferans tipi prompter gibi farklı çeşitleri bulunan bu cihazlar konusunda, en doğru seçimi yapmak adına sizleri ekibimiz ile iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Kamera Fabrikası Kiralık Prompter ve Çözümleri

Prodüksiyon, konferans ve yapım gibi pek çok alanda uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlerin talebi olan her türlü cihazı en kaliteli seçeneklerle sunmayı hedefliyoruz. Özellikle prodüksiyon kısmında kamera kiralama ve diğer ekipmanlar noktasında ciddi bir bilgi birikimine sahip ekibimiz, sizlerden gelen talepleri kusursuz bir şekilde çözüme kavuşturmanın yanı sıra, kiralık prompter gibi oldukça spesifik taleplere de alternatifler üretmektedir.

Söz konusu Prompter kiralama olduğunda, fiyat – performans bakımından en başarılı prompterları bizimle iletişime geçerek kiralayabilirsiniz. Üstelik Prompter operatörü hizmeti de Kamera Fabrikası tarafından sizlere sunulmaktadır.