Hollyland İntercom Mars T1000 Kablosuz İnterkom İnceleme

Hollyland İntercom Mars T1000 Ürün İncelemesi

İnterkom sistemlerinin temel hedefi iletişim ve buna bağlı olarak çekim kalitesini artırmaktır. Özellikle prodüksiyon ekiplerinin en çok kullandığı sistemlerden bir tanesi olan intercom iş akışının daha kolay gerçekleşmesini sağlarken iletişimi kolaylaştırarak çekim kalitesine de katkı sağlar. 

Açıkhava çekimlerinde intercom teknolojisinden yararlanarak kusursuz bir çekim süreci gerçekleştirmek istiyorsanız kiralık Hollyland İntercom Mars T1000 sizin için oldukça ayrıcalıklı bir ürün olur. Yepyeni teknolojisi ve yenilikçi bakış açısı size neler sağlayacağını incelediimiz Hollyland İntercom Mars T1000’e Kamera Fabrikası bakış açısı ile bir değerlendirme yazdık. Gelin hep birlikte bu ürünün avantajlarına daha yakından bir bakalım!

Hollyland Wireless İntercom Mars T1000 Özellikleri

Ülkemizde son dönemlerde yaygın bir şekilde kullanılan intercom teknolojisinin iddialı bir temsilcisi olan bu üründe 1 verici ve 4 farklı alıcı vardır. Bu anlamda aynı anda 4 farklı kişiye komut gönderilerek merkezdeki taleplerin tam anlamı ile algılanması sağlanır. 4 farklı kişiye komut vermenin yanı sıra 1000 ft uzaklığa kadar kablosuz iletişimin iki yönlü sağlanıyor olması hareket alanını genişletir.

Kiralık Hollyland İntercom Mars T1000 ile alakalı bir başka dikkat çeken detay ise 10 kanala kadar iletişimin mümkün olmasıdır. Yerleşim yerlerinin çeşitliliğine bağlı olarak mini bir baz istasyonuna sahip olması ve USB girişine uygunluğu da önemli özellikler olarak görülür.

Hollyland Wireless İntercom Mars T1000 sadece teknik yönleri ile değil kullanıcı deneyimini iyileştiren bir OLED ekrana sahip olması ile de dikkat çeker. Bu sayede detayları kolay bir şekilde takip etmek mümkün olur. Ürünü belki de çok tercih edilenler arasına sokan özelliklerinden biri de 8 saate kadar pil ömrüne sahip olmasıdır.

Beklentileriniz pil ömrü oldukça yüksek olan bir ürünse bu anlamda beklentilerinizi karşılayacak olan Hollyland Wireless İntercom Mars T1000’dir.

Kamera Fabrikası olarak kiralık intercom, kiralık kablosuz interkom ve tüm diğer film ekipmanları kiralama taleplerinizi maksimum verimlilik ile karşılıyoruz. Peki, kiralama hizmetlerinin yanı sıra Kamera Fabrikası sizlere başka neler sunar?

Kamera Fabrikası; profesyonel alt yapısı sayesinde sadece size ekipman değil aynı zamanda bir ekipten yararlanma olanağı da sunar. İntercom kullanamayacağınızı veya daha etkili kullanmak adına profesyonel bir ekipten yararlanmanız gerektiğini düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Film ekipmanları kiralayarak çekim gerçekleştirmek, teklif ve bilgi almak için bizlerle 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz ya da whatasapp hattımız aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.