HollyLand Cosmo 2000 Görüntü Aktarım Cihazı İnceleme

 

 

 

 

 

 

Bir görüntü aktarım cihazı ile açık hava çekimlerinizi daha konforlu ve kaliteli hale getirmek istiyorsanız HollyLand Cosmo 2000 görüntü aktarıcı sizin için vazgeçilmez bir seçenektir!

Tamamen prodüksiyon ekiplerinin kullanımına uygun çözümler üretmesi ve daha sağlıklı çekim ortamları tesis etmesi sayesinde kalitesini yansıtan bu cihazların size ne tür avantajlar sağlayacağını ve özelliklerini sizler için derledik. hiç merak ettiniz mi?

Kamera Fabrikası olarak size sadece hizmet sunmuyor sektörün yeni ve talep gören cihazları ile alakalı inceleme yazıları ile de destek oluyoruz. O halde gelin hep birlikte HollyLand Cosmo 2000 ile sizi ne tür avantajlar ve farklılıklar bekliyormuş göz atalım!

HollyLand Cosmo 2000 Genel Özellikler

Görüntü aktarım cihazlarının en bilinen özellikleri görüntünün uzun mesafelerden ve kaliteli bir şekilde aktarılmasıdır. Bu nedenle temel özellikleri buraya odaklansa da cihazın sizi cezbedecek çok yönlü özelliklerini de ifade etmek gerekir.

En az 600 metreye kadar 1080 p kalitesinde görüntü aktarabilmesi sayesinde dikkat çeken bir cihaz olan Cosmo 2000’in bu özelliğine ek olarak 1 ms’den daha az gecikme sağlaması gerçekten de önemlidir. Muadillerine göre çok çok iyi bir performans olan bu iletim hızını HDMI ve SDI girişleri farklı bir noktaya taşır.

 

5.1 – 5.9 aralığında GHz frekans bandı ile görüntü aktarabilmesinin yanı sıra videoların sızmasını önlemek adına da şifreli bir şekilde iletim sağlar. Görüntü kayıplarına neden olabilecek olan açıkların önlenmesini sağlayan şifreleme prodüksiyon firmaları için oldukça önemli bir özellik olduğundan bu detay üzerinde yoğun bir şekilde durmak gerekir. Görüntünün aktarılması kadar detayların incelenmesi konusunda OLED ekranın var olması da oldukça mühimdir.

Alıcı ve verici özelliklerine bakıldığında sizi yarı yolda bırakmayacak bir seçeneğe sahip olan bu görüntü aktarım cihazının görsel açıdan da başarılı bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle satın almak istediğiniz görüntü aktarım cihazları arasında kafa karışıklığı yaşıyorsanız kiralık HollyLand Cosmo 2000 görüntü aktarım cihazı bir adım önde olacaktır elbette!

Kamera Fabrikası ile HollyLand Cosmo 2000 Deneyimi

Bütçeniz yüksek meblağlar ödeyerek bir görüntü aktarım cihazı almak için uygun değilse Kamera Fabrikası ayrıcalıklarından faydalanarak kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Diğer tüm ürünlerimizi keşfetmek ve HollyLand Cosmo 2000 gibi seçeneklere göz atmak adına ofisimizi ziyaret etmeyi unutmayın!