DJI Osmo Pocket 2 İnceleme

DJI Osmo Pocket 2 İnceleme

Cebinize sığabilecek kadar küçük bir tasarıma sahip kiralık DJI Osmo Pocket 2, kaliteli ve yüksek standartlı bir cihaz olmayı başarır. Küçük boyutlardaki bir kamera ile çekim yapmak ve yanınızda taşıdığınızda zorluk çıkarmadan kaliteyi yakalamak mümkündür. Avucunuzun içinde kaybolabilecek kadar ufak ama profesyonel bir fotoğraf makinesiyle çekim yapıyor gibi yüksek performanslıdır.

Elinizin altında adeta sihir yapmanızı sağlayan bu cihazın pürüzsüz videolar çekme noktasında pek çok ayrıcalık sağladığından söz etmek gerekir. Creator Combo ile donatılmış geniş açılı lensi sayesinde çekimlerinizde kaliteyi zirveye çıkaran ürün, tutacak kısmı sayesinde ayrıcalığı hissetmenizi sağlar. Özellikle tutma yerindeki yumuşaklık ve düğmeleri tek elle kontrol edebilme kolaylığı DJI Osmo Pocket 2 ile alakalı en dikkat çekici özelliklerden oluyor. Bu da en zorlu koşullarda dahi cihazdan maksimum verim almanıza imkân sağlıyor.

4K Video Kayıt Özelliği

Tasarım özellikleri sayesinde gören herkesi kendine hayran bırakan bu cihazın en özel yanlarından bir tanesi de 4K video çekim yapabilme özelliğidir. 60 dakikaya kadar çok değerli bir çözüm sunan DJI Osmo Pocket 2 adeta harikalar yaratır. Doğa yürüyüşleri, kısa seyahatler ya da diğer bazı geziler sırasında tercih edilebilecek olan cihazın en önemli yanı yanınızda yokmuş hissi yaratmasıdır.

Fotoğraf çekimleri sırasında 8x yakınlaştırma imkânı sağlayan cihazın 1080p için 4x yakınlaştırmak ve 4K çekim için de 2x yakınlaştırma imkânı sağladığından bahsetmek gerekir. Çekim performansını desteklemek amacıyla cihaza yerleştirilmiş çok güçlü bir bellek yok. Ancak harici olarak 256 GB Micro SD kullanımına imkân sağlaması cihazın en değerli özelliklerinden bir tanesi oluyor.

Kaliteli Ses Kayıt Özelliği

Küçük ama detayları yakalama konusunda oldukça başarılı bir seçenek olan bu cihazın en önemli yanı kol kısmında bulunan 4 mikrofon ile sağladığı ayrıcalıklardır. Stereo ses kayıt efekti konusunda başarılı olan cihazın film müziği, ses büyütme ve yönlü ses özellikleri bulunuyor.

Film müziği özelliği kameranın hemen her alanda ses kayıt özelliklerini geliştirir. Bu sayede net sesler elde edilir. Video yakınlaştırma sağlandıkça ses kalitesi ve dinamizmi de artar. Üstelik cihazın sahne uyumunu arttırmak adına 3 farklı ses düzeyinde kayıt yapılması mümkün olur.

Tüm özellikleriyle kusursuzluğu sağlayan bu cihaz size yüksek performans sunmada ön plana çıkar. Kamera Fabrikası ayrıcalıklarıyla bu cihazı denemeye ne dersiniz?