Dji Mavic 3 Cine Premium Combo Drone İnceleme

Dji Mavic 3 Cine Premium Combo Drone İnceleme

Kiralık Dji Mavic 3 Cine Premium Combo Drone Kamera Fabrikası’ndaki yerini aldı. Profesyonel görüntüleme teknolojileri arasında yerini almaya hazırlanan kiralık Dji Mavic 3 Cine Premium Combo Drone teknolojisini bambaşka bir seviyeye taşıyor. Farklı özellikleri bir araya getiren eşsiz yanlarıyla birlikte dikkatleri üzerine çeken bu drone sayesinde profesyonel çekimler yapmak oldukça kolay olacak. Çok yakında Kamera Fabrikası ayrıcalıklarıyla sizlerle buluşacak olan bu harika ürüne daha yakından bir göz atalım!

Dji Mavic 3 Cine Premium Combo Drone Teknik Özellikleri

Hasselbload tarafından üretilen oldukça üstün bir çözüm olan 4/3" CMOS'lu 20MP geniş açılı kamerayla 1/2" CMOS, 4K video ve 28x Hibrit Zoom özelliklerini bir araya getiren 12 MP Telefoto sayesinde çekimler harika bir seviyeye ulaşıyor. Konumları keşfetmek adına kullanılabilecek olan Telefotoyu Keşfet Modları yaşayacağınız deneyimi enfes bir noktya taşıyor. 

Drone ile çekim yapılırken elde edilecek video kalitesi de göz kamaştırmayı başarıyor. Bu noktada Hasselblad ile 5.1 K çözünürlükte ve 120 FPS DCI 4K özelliklerle çekim imkanları sağlıyor. F/2.8 ve F/11 aralıklarında ayar imkanı sunan diyafram aralığı sayesinde aydınlatma problemleri neredeyse ortadan kalkıyor. Düşük ışıkta en az gürültü miktarıyla çekim yaparak profesyonel bir drone olduğunu ispat ediyor. VDAF odaklama ve 84° FOV bir arada değerIendirildiğinde geniş açılı atmosferik çekimlere kapı aralamak mümkün. 

Birbirinden özel teknolojilerle donatılan Mavic 3 bu yönüyle DJI’nin en çok değer verdiği ürünlerinden bir tanesi. Uçuş esnasında en az çekim performansı kadar iyi çıktılar veren bu drone ile birlikte kaliteli çözümlere ulaşmak mümkün. Çarpışmasız uçuş teknolojisi sağlamak adına tercih edilen algılama sistemi ve APAS 5.0 ile kusursuzluk ön planda oluyor. 

Bir Dronedan Çok Daha Fazlası

Hassas renk sensörü sayesinde doğal ve kusursuz renk çözümleri sağlıyor olması farklı ortamlarda dahi kaliteli renk skalası sunmasını mümkün kılıyor. RTH olarak bilinen Eve Dönüş özelliği sayesinde her seferinde sağlam ve güçlü bir şekilde eve dönmeyi başarıyor. Başlangıç noktasının kaybedilmesi ya da sinyal kaybı durumlarında devreye giren RTH ile eve dönmek sandığınızdan çok daha kolay!

Toplam 46 dakika boyunca havada kalabilen kiralık Dji Mavic 3 Cine Premium Combo yaklaşık 15 km menzili sayesinde başarılı sonuçlar veriyor. Çekim standartları ve uçuş performansı bir arada değerlendirildiğinde amatör bir fotoğrafçıdan profesyonel çekim yapan ajanslara kadar her alanda kullanımı sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor.