Cooke SP3 Full-Frame 5-Lens Prime Set

Cooke SP3 Full-Frame 5-Lens Prime Set 

Prime lens sayesinde maksimum diyafram açıklığına ulaşarak başarılı çözümlere ulaşmanız olası. Hafif tasarımı ve kullanıcı ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren seçenekleri ile Cooke SP3 Full Fram 5 Lens Prime Set ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Cooke SP3 Full-Frame 5-Lens Prime Set Genel Özellikleri

Optik performans çekimi konusunda en ideal seçeneklerden bir tanesi olan Cooke SP3 ile aynasız kamera çekimi konusunda eşsiz bir performans elde edebilirsiniz. Tam çerçeve aynasız fotoğraf makineleri ile bütünleşmiş şekilde çalışabilen bu lens optik ve mekanik olarak optimize edilebilen bir alternatiftir. Dayanıklı olması açısından özen gösterilen bu lens hafif olması ve kompakt özellikler sergilemesi ile de öne çıkmaktadır. Seride bulunan her lens Cooke Panchro/i Classic ile eşleşmesi sayesinde A kamera çekimlerinin yanı sıra B ya da C kamera – drone – gimbal çekimleri için de ideal olduğunu hissettirmektedir.

Cooke SP3 ile İlgili Kusursuz Detaylar

Tasarımı ve özellikleri söz konusu olduğunda dikkat çeken bir set olmayı başaran Cooke SP3 Full Frame 5 Lens Prime Set, Hollywood filmlerinde popülerleşmiş bir tasarıma sahiptir. Netlik ve çözünürlük konusunda olağanüstü performans sağlar. Parlama kontrolü ve renk uyumunu en iyi şekilde sağlayan bir alternatif olmasıyla beklentileri karşılayabilmektedir. Arttırılmış boyutluluk ve yüksek standartlarda kontrast performansı sayesinde gerçekçi çekimlere imkân sağlar. Yüz görüntüleri konusunda cilt tonu ve karakteri optimize ederek çekim esnasında büyük avantajlar getirmektedir.

Montajı Kolaylaştıran Çözümler

Sony’nin son teknoloji lenslerinden bir tanesi olarak dikkat çeken ve her biri eşsiz bir deneyim sunan lens seti sayesinde kullanıcı tarafından kolayca değiştirilebilen yuva öne çıkmaktadır. E yuvalı lens tercihi montaj esnasında bambaşka bir deneyimi öne çıkarmaktadır. Canon RF ve Leica L ve M seçeneklerini içeren lensler sayesinde başarılı bir performans elde etmek mümkündür.

Kusursuz Odak Kontrolüne Sahip Cooke SP3 Lens Seti

Doğrusal olmayan odak ölçekleri sayesinde odak ile ilgili keskin ayarlamalara olanak sağlar. Hem feet hem de metre cinsinden ayarlanabilen odak ölçekleri sayesinde beklentileri tam manasıyla karşılayacak alternatiflere ulaşmanız mümkündür. 0,8 – MOD odak ve iris dişlileri FIZ sistemleri ile entegre bir çözüm ortaya çıkarır.

ÇOK YAKINDA KAMERA FABRİKASINDA!