Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K Kamera İnceleme

Kiralık Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K Kamera ile birbirinden özel çekimler yaparken profesyonelliği yakalamaya ne dersiniz? Geleneksel sinema film çekimlerini geride bırakan ve kendine has özellikleri ile adından söz ettiren bu kaliteli cihaz sayesinde çekim yapmak hiç olmadığı kadar kusursuz olacak.

Siz de çekim yaparken birbirinden özel ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız kamerafabrikasi.com sayesinde bu harika cihaza sahip olmalısınız! Şimdi gelin Kiralık Blackmagic URSA 12K Kamera ile neler elde edebileceğinize yakından bir göz atalım!

Kiralık Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K Kamera Özellikleri

Sinema filmi, televizyon dizisi ya da 3 boyutlu çekimler için çok özel bir kamera arıyorsanız Kamera Fabrikası tarafından sunulan bu enfes cihazı mutlaka değerlendirmelisiniz. Netlik değerleri ve canlı görüntü konusundaki kusursuzluğu bu cihazın bilinen en önemli özellikleri olarak dikkatleri çekmeyi başarıyor. 12K çözünürlüğe sahip bu kameranın detaylarına bakalım!

Çok Yönlü Tasarım

Tasarımı sayesinde birbirinden özel seçeneklere sahip olan bu kameranın dayanıklı olduğu kadar birbirinden değerli özelliklere sahip olduğunu ifade etmek gerekir. Kullanımı kolaylaştırmak amacı ile özel olarak yerleştirilmiş olan tuşların da çok fazla ekipman taşımadan tek bir cihaz ile kullanımı sağlıyor.

Kamera üzerinde yerleştirilmiş her kontrol parçası için ekstra bir seçenek sunulmuş durumda. Bu sayede bir tuşun bozulması kullanımı imkansızlaştırmıyor. Çünkü yedek bir tuşla aynı işlevi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yüksek Kare Hızları ve Tam Çözünürlük

Çözünürlük dendiğinde akla gelen ilk seçenekler arasında yer alan bu cihazın 240 fps’de 4K görüntü yakalanmasına olanak sağlayan bu harika kameranın sunduğu çözünürlük seviyesi 4096 x 2160 DCI ile inanılmaz seviyeleri yakalamanıza imkân tanıyor. Daha düşük kare hızlarında dahi 8K ve 4K gibi etkileyici seçenekler sunan Kiralık Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K Kamera pürüzsüz çekimler için en çok tercih edilenler arasında yer almayı başarıyor.

Dizüstü Bilgisayarda Kurgu İmkânı Sağlıyor

Kusursuz çekim standartlarının yanı sıra kurgu aşamasında da işinizi kolaylaştıracak bir etki ortaya çıkaran bu kameranın dizüstü bir bilgisayarla dahi işinizi gerçekleştirmenizi sağladığı görülüyor. Üstelik tek kamera ile çok kadrajlı çekim yapabilme bu harika cihazın en değerli özellikleri arasında olur!

Bütçeniz kamera almak için yeterli değilse ya da mevcut bütçenizi avantajlı çözümlerle yönetmek istiyosanız Kamera Fabrikası ayrıcalıklarıyla kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Diğer tüm ürünlerimizi keşfetmek ve Kiralık Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K Kamera gibi seçeneklere göz atmanız için ofisimizi ziyaret etmeyi unutmayın!