ARRI Signature Prime Lens Seti

ARRI Signature Prime Lens Seti

ARRI Signature Prime Lensler ile kusursuz bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Sinemada daha önce eşi benzeri görülmemiş çözümler sunacak bu lensler sayesinde renklerin daha kusursuz olmasını sağlayabileceksiniz. Zamanın dışında bir görünüm sunmaları kadar istenen sonucu kısa sürede elde etmenizi sağlaması da bu lensleri öne çıkaran özellikleri oluyor. Peki, bu kusursuz seçeneklerin lens kullanıcılarına sağladıkları neler? Şimdi hazırsanız kusursuz seçeneklerle ne tür ayrıcalıklar elde edebileceğinize bir bakalım!

LDS-2 Lens Veri Sistemi

ARRI Signature Prime Serisi ile satın alacağınız lenslerin en önemli özelliği verileri hızlı bir şekilde işleyen ve kodlamada sorunsuz alternatiflere olanak sağlayan yeni nesil LDS-2 lens veri sisteminin bulunması. Diğer kamera ve lens üreticilerinin ürünleriyle eşleştirilebiliyor olması bu ürünlerin çok yönlü çözümler sunmalarına olanak sağlıyor. 

Portatif Manyetik Arka Filtre

Prime Lens çözümleri sayesinde görüntü performansını en iyi şekilde etkileyecek çözümlerden yararlanmak mümkün. Bu konuda oldukça iddialı bir seçenek olarak kabul edilen ARRI lenslerinin portatif manyetik arka filtre sunması her ihtiyaca uygun bir çözüme ulaşmayı sağlıyor. Kişisel arzularınıza göre lens görünümlerini değiştirerek film çekimleri esnasında hedeflediğiniz sonuca çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Üstelik bunu yaparken çok fazla zaman harcaman durumunda da kalmıyorsunuz.

Çok Yönlü ve Uyumlu Çözümler

ARRI Signature Prime Lens Seti ile alakalı en ilgi çekici yanlardan bir tanesi de lenslerin uyumluluğu! Large Positive Locking (LPL) sayesinde kullanışlılık öne çıkıyor. Küçük ve hafifliği sağlayan çözümlerle eski PL lens yuvalarına kıyasla daha başarılı bir sonuca ulaşmak muhtemel. ARRI LPL lens yuvalarının pek çok modele uyumlu olması sayesinde de kullanım sırasında avantajlara ulaşmak mümkün. Uyumlu oluşun en özel yanlarından biri de diğer kameralar ile LPL lenslerin birbiri ile uyum sağlayabiliyor olmaları!

ARRI Signature Prime Lens Seti ile Sizi Bekleyen Harika Özellikler

Lens seti satın alarak en kaliteli seçeneklerden faydalanmak istiyorsanız size en uygun alternatifin ARRI Signature Prime Lens Seti olacağını unutmamalısınız. Peki, bu konuda ne tür avantajlarla karşı karşıya kalabilirsiniz?

Cilt tonlarının sıcak renklerde ve pürüzsüz bir görünümde olmasını sağlar,

Siyahların daha canlı ve gölgelerin daha açık tonlarda yakalanması mümkündür,

Parlamalar yumuşak ve oldukça hoş seviyelerdedir,

12 mm ile 280 mm arasında 16 farklı prime lens sunulmaktadır,

İnce ayrıntılarla çok hoş görüntüler elde edilmektedir,

Renk sapmasının minimum seviyede olması sağlanmaktadır,

Takibi kolaylaştıran bir çözüm olarak odak değişiminde değişmeyen görüş açısı,

Geniş formatlı çekim imkanları.

Tüm bu özellikleri ve çok daha fazlası için ARRI Signature Prime Lens Seti ile size en uygun seçeneklerden faydalanabileceksiniz.